مشاوره و پشتیبانی: 66973983-021 | شنبه تا چهارشنبه ساعت ۸:۳۰ تا ۱۶:۰۰ | روزهای پنجشنبه ساعت ۸:۳۰ تا ۱۳:۰۰

مشاوره و پشتیبانی: 66973983-021 شنبه تا چهارشنبه ساعت ۸:۳۰ تا ۱۶:۰۰ روزهای پنجشنبه ساعت ۸:۳۰ تا ۱۳:۰۰

سامانه هوشمند ثبت آنلاین آگهی برگزاری مجمع

ضرورت ثبت آگهی دعوت به مجمع

مشاهده آگهی های مجامع

آگهی دعوت مجامع مختلف چاپ شده در روزنامه های کثیرالانتشار را میتوانید در اینجا جستجو و مشاهده کنید.

کلیک کنید

تمامی شرکتهای سهامی مطابق قوانین جاری کشور مطابق مواد 97 الی 100 لایحه اصلاحی قانون تجارت وسایر مقررات باید در همه موارد صاحبان سهام را از طریق نشر آگهی در روزنامه کثیرالانشار که آگهی مجمع در آن به چاپ می رسد آگاه نمایند. عمده دلایل رد شدن صورتجلسات در ادارات ثبتی عدم رعایت تشریفات دعوت از جمله عدم چاپ آگهی دعوت سهامداران به مجمع می باشد.

انتخاب روزنامه کثیرالانتشار که آگهی های دعوت مجمع شرکتها یا انجمن صنفی در آن ثبت و به چاپ می رسد در جلسه قبلی مجمع مشخص می گردد. زمان بین انتشار آگهی دعوت مجمع عمومی و تاریخ تشکیل آن در شرکتهای سهامی و انجمن های صنفی حداقل ده روز و حداکثر چهل روز می باشد. قبل از تشکیل جلسه مجمع باید سهامدارانی که قصد حضور در مجمع دارند با ارائه برگه سهام یا گواهی موقت سهم متعلقه به شرکت مراجعه و برگه ورود به جلسه را دریافت کنند.

 

آگهی دعوت به معنی خاص برای تشکیل مجامع عمومی با سایر آگهی های مقرر در قانون تجارت و لایحه اصلاحی از جمله آگهی حق تقدم و پذیره نویسی ویا تبدیل سهام با نام به بی نام و بالعکس و تبدیل شرکت های سهامی خاص به عام و یا آگهی کاهش سرمایه متفاوت می باشد.

همان طور که بیان شد از جمله مواردی که به کرات موجب نقص ویا رد صورتجلسات مجامع عمومی یا دعوت مجمع عمومی موسسین مخصوصا در شرکت های سهامی عام ویا خاص می گردد، عدم رعایت دقیق آگهی دعوت مجامع عمومی می باشد. بنابر این کم دقتی و عدم آشنایی از تشریفات قانونی دعوت مجامع موجب می گردد تا شرکت های تجارتی با صرف هزینه های بسیار مجددا مجبور به تشکیل مجمع با رعایت قوانین موضوعه گردند که این امر علاوه براستهلاک شرکت موجب تاخیر در عملیات و اداره شخصیت حقوقی را موجب می گردد از طرفی سلیقه ای عمل نبودن بررسی آگهی دعوت توسط کارشناسان ثبتی موجبات بروز اختلاف و مشکل را برای فعال اقتصادی بهم راه خواهد داشت. به همین منظور سامانه فوری ثبت جهت پیشگیری از ایجاد مشکلات مشابه ، در قالب یک فرم استاندارد اقدام به ثبت آگهی مجمع بصورت آنلاین نموده است.

آگهی دعوت مجمع در سامانه فوری ثبت بصورت هوشمند انجام و امکان انتخاب روزنامه کثیرالانتشار را برای هموطنان عزیز در سراسر کشور فراهم نموده است. اگرچه ثبت آگهی مجمع در روزنامه کاروکارگر یا ثبت آگهی دعوت در روزنامه همشهری یا سایر روزنامه های کشور هیچ تفاوتی نمیکند و صرفا با توجه به قیمت پایه کادر آگهی و بر اساس رتبه بندی روزنامه ها مبلغ آگهی دعوت متفاوت می باشد.

اطلاع از
15 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

برای ثبت آنلاین انواع آگهی نیاز به ورود یا ثبت نام نیست.  بازگشت

برای تماس روی شماره ها کلیک کنید

روزهای اداری:

روزهای تعطیل: