سامانه تخصصی ثبت آگهی مفقودی مدارک ، مجمع عادی شرکتها
  سامانه تخصصی ثبت آگهی مفقودی مدارک ، مجمع عادی شرکتها
  سامانه تخصصی ثبت آگهی مفقودی مدارک ، مجمع عادی شرکتها

  نسخه الکترونیکی روزنامه و آگهی های چاپ شده

  سامانه فوری ثبت، به منظور ارائه خدمات بهینه به مشتریان خود، علاوه بر چاپ آگهی مفقودی مدارک و سایر آگهی های تجاری و ارسال آن برای مشتریان ، نسخه الکترونیکی روزنامه هایی که آگهی مفقودی اسناد و مدارک مشتریان در آن به چاپ رسیده است را، به صورت رایگان در اختیار مشتریان عـزیز قـرار می دهد. برای دانلود نسخه الکترونیکی، ابتدا روزنامه مورد نظر (روزنامه ای که در پیامک ارسالی مشخص شده) را انتخاب و بر اساس تاریخ مورد نظر، آن را دانلود نمایید.

   

  لطفاً به نکات زیر دقت نمایید:

  ۱-آگهی مفقودی مدارک یک روز پس از ثبت سفارش آگهی در روزنامه چاپ میگردد. مثال: اگر درخواست آگهی ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ باشد ، روزنامه آن در تاریخ ۱۳۹۹/۰۷/۰۲در صورتیکه تعطیل نباشد چاپ میگردد.

  ۲-آگهی­ های مفقودی معمولاً در صفحات ۶ تا ۹ روزنامه ها چاپ می شوند.

  ۳-در صورتی که در هنگام ثبت آگهی، درخواست ارسال نسخه فیزیکی روزنامه را ارائه داده باشید، حداقل تا ۷۲ دو ساعت کاری پس از چاپ، روزنامه از طریق پست به نشانی اعلامی ارسال خواهد شد.

  ۴- لطفاً در صورت هر گونه مشکل برای دریافت نسخه الکترونیکی با پشتیبان سایت ۶۶۹۶۶۳۵۸-۰۲۱ تماس بگیرید.

   

  بازدیدکننده عزیز؛
  دریافت خدمات به صورت الکترونیکی، یکی از راه­های جلوگیری از شیوع بیماری کروناست. ضمن آنکه در هزینه رفت و آمد و زمان ارزشمند شما صرفه جویی قابل توجهی خواهدداشت. ما خدمات مورد نیاز شما را با بهترین کیفیت و با هزینه مناسب انجام می دهیم.
  سایر خدمات فوری ثبت را در صفحه اصلی سایت ببینید.