سامانه تخصصی ثبت آگهی مفقودی مدارک ، مجمع عادی شرکتها
  سامانه تخصصی ثبت آگهی مفقودی مدارک ، مجمع عادی شرکتها
  سامانه تخصصی ثبت آگهی مفقودی مدارک ، مجمع عادی شرکتها

  بانک اطلاعاتی جامع گمشده ها و پیدا شده ها

  جستجوی گمشده ها

  قبل از ثبت و انتشار آگهی مفقودی در روزنامه کثیرالانتشار میتوانید بدون هزینه و محدودیت برای پیدا کردن مدارک گمشده خود نام یا نام خانوادگی را در سایت گمشده گان جستجو کنید و برای جستجوی دقیق تر همه فیلدها را تکمیل کنید.

  چنانچه مدارک یا اشیاء شما در ایستگاه مترو پیدا شده است می توانید از ساعت ۷:۳۰ لغایت ۱۶:۳۰ روزهای شنبه تا پنج‌شنبه با تلفن‌های ۳۳۹۰۰۱۷۲ و ۳۳۹۰۰۱۷۱ تماس حاصل و یا به مرکز نگهداری اشیا و مدارک گمشده و پیدا شده مترو مراجعه کنید.

  چنانچه مدارک یا اشیاء شما در پست یافته پیدا شده است می توانید با شماره تلفن مرکز امور مشتریان شرکت ملی پست 84470000-021 تماس حاصل فرمایید.

  مدارک گمشده ای که محل نگهداری یا پیدا شدن آنها ثبت احوال درج شده است در صورت عدم مراجعه به موقع ممکن است باطل و از چرخه اعتبار خارج شوند. بنابر این سریعا برای دریافت آنها به ثبت احوال مربوطه مراجعه نمایید.

  برای تحویل مدارک پیدا شده در پلیس می توانید به محل نگهداری مدارک گمشده در مرکز پلیس مورد نظر مراجعه نمایید.

  چنانچه مدارک یا اشیاء شما در هیچ یک از مراکز بالا یافت نشده است میتوانید جستجوی هوشمند و اطلاع رسانی پیدا شدن آنها را به ما بسپارید. همچنین در صورت نیاز به ثبت آگهی مفقودی در روزنامه کثیرالانتشار را در انتخاب و سفارش دهید.

  آگهی مفقودی در روزنامه کثیرالانتشار به دو منظور ثبت و چاپ می گردد:

  1- پیشگیری از سوء استفاده های احتمالی از مدارک شخصی و هویتی مانند کارت ملی گم شده، شناسنامه گم شده، کارت شناسایی و …

  2_ الزام قانونی ثبت آگهی مفقودی جهت صدور المثنی مدارک از جمله مدارک خودرویی، کارت دانشجویی، مدرک تحصیلی، مجوز های بهره برداری از اماکن، مشاغل ، جواز اسلحه و …

  ثبت آگهی مفقودی مدارک گمشده خودرو اعم از آگهی مفقودی برگ سبز خوردو، سند کمپانی، کارت خودرو و … در صورت گم شدن، برای صدور المثنی الزامی است.

  تازه ترین مقالات