پشتیبانی: ۰۲۱۶۶۹۶۶۳۵۸ | شنبه تا چهارشنبه ساعت ۸:۳۰ تا ۱۶:۰۰ | روزهای پنجشنبه ساعت ۸:۳۰ تا ۱۳:۰۰

«ایمن‌باکس»

«سامانه جامع گمشده ها و پیدا شده ها»

هر ایرانی یک امانتدار

سامانه جامع گمشده ها و پیدا شده ها با گردآوری اطلاعات اشیاء و مدارک گمشده در سراسر کشور و در راستای ارائه خدمات اطلاع رسانی به صاحبان واقعی آنها طراحی شده است. قبل از ثبت آگهی روزنامه کثیرالانتشار برای مفقودی مدارک، میتوانید بدون هزینه و محدودیت برای پیدا کردن مدارک گمشده خود در پایگاه گمشده ها، نام یا نام خانوادگی را جستجو کنید و برای جستجوی دقیق تر همه فیلدها را تکمیل کنید.

بیشترین اطلاعات مدارک پیدا شده که در این سامانه ثبت شده اند اطلاعات مدارکی است که توسط یابندگان، روزانه در سطح معابر و یا در ادارات دولتی، شهرداری ها، بانک ها، مراکز درمانی، بیمارستان ها، دانشگاه ها و سایر اماکنی که در آنها تردد زیاد است پیدا شده اند.

اگر اشیاء و مدارک گمشده شما توسط شخص خاصی پیدا و در سامانه «ایمن باکس» ثبت شده است می توانید برای ارتباط با یابنده گمشده خود، در ساعات اداری با دفتر پشتیبانی به شماره 02166966358 تماس بگیرید و اطلاعات بیشتری در خصوص گمشده خود کسب کنید.

در صورتیکه مدارک یا اشیاء گمشده شما در پست یافته پیدا شده است می توانید ضمن مراجعه به سایت پست یافته با شماره تلفن مرکز امور مشتریان شرکت ملی پست 84470000-021 تماس حاصل فرمایید.

برای تحویل مدارک پیدا شده در ثبت احوال، بایستی در اسرع وقت به ثبت احوال مربوطه مراجعه کنید. در صورت عدم مراجعه به موقع ممکن است باطل و از چرخه اعتبار خارج شوند.

در صورت پیدا شدن گمشده در پلیس می توانید به محل نگهداری مدارک گمشده که در این سامانه ثبت شده و برای تحویل مدارک پیدا شده در شهرداری به محل پیدا شدن و نگهداری که در سامانه فوری ثبت قید شده است مراجعه نمایید.

چنانچه مدارک یا اشیاء شما در هیچ یک از مراکز بالا یافت نشده است میتوانید جستجوی هوشمند و اطلاع رسانی پیدا شدن آنها را به ما بسپارید. همچنین در صورت نیاز به اعلام مفقودی در روزنامه کثیرالانتشار و بصوت الکترونیکی در سایت گمشده گان فوری ثبت سفارش دهید.

🟢 پذیرش آگهی مفقودی در روزنامه کثیرالانتشار به دو منظور صورت می گیرد:

1- پیشگیری از سوء استفاده های احتمالی از مدارک شخصی و هویتی مانند کارت ملی گم شده، شناسنامه گم شده، کارت شناسایی و …

2_ الزام قانونی ثبت آگهی مفقودی جهت صدور المثنی مدارک در صورت گم شدن کارت ماشین و سایر مدارک خودرویی، کارت دانشجویی، مدرک تحصیلی، مجوز های بهره برداری از اماکن، مشاغل ، مجوز سلاح و … و سایر مدارکی که ممکن است به هر دلیلی معارض داشته باشند.

🎁 اگر شما نیز یابنده مدارک گمشده هستید می توانید در بخش «چیزی پیدا کردم»، اطلاعات مربوطه را ثبت کنید تا با کمک شما آنها را به صاحبانشان برگردانیم.

4 پاسخ

  1. از سامانه خوبتان که رایگان هست و اطلاع رسانی میکنید ممنوم. در این روزها که همه چیز بوی پول میده این سامانه عالیه

  2. با سلام ، کاری خوب و انسانی انجام داده اید از صمیم قلب سپاسگزارم ، ای کاش همه ما در هر پست و سمتی قرار گرفته ایم بدانیم مال مردم مال مردم است ، قابل توجه همه مسئولان دولتی و غیر دولتی و کاسبان و تولید کنندگان و… ما امانتدار دار هستیم ، اگر خیلی خوب امانت داری و محافظت از مال و جان و ناموس مردم انجام دادیم ، حداقل وظیفه انسانی خود را انجام داده ایم ،

  3. درود بر شما. کار بسیار قشنگی دارید انجام میدید. خسته نباشید. دست مریزاد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

«مطالعه مقالات تخصصی زیر را به شما پیشنهاد می کنیم»

برای ثبت آنلاین انواع آگهی نیاز به ورود یا ثبت نام نیست.  بازگشت

برای تماس روی شماره ها کلیک کنید

روزهای اداری:

روزهای تعطیل: