مشاوره و پشتیبانی: 66973983-021 | شنبه تا چهارشنبه ساعت ۸:۳۰ تا ۱۶:۰۰ | روزهای پنجشنبه ساعت ۸:۳۰ تا ۱۳:۰۰

مشاوره و پشتیبانی: 66973983-021 شنبه تا چهارشنبه ساعت ۸:۳۰ تا ۱۶:۰۰ روزهای پنجشنبه ساعت ۸:۳۰ تا ۱۳:۰۰

هزینه آگهی مفقودی

هزینه آگهی مفقودی در روزنامه کثیرالانتشار

5/5

هزینه آگهی مفقودی در روزنامه کثیرالانتشار، چقدر و چرا؟

یکی از موارد خط مشی و مرامنامه «سامانه مرجع ثبت آگهی فوری ثبت» حفظ حقوق مشتریان و افزایش رضایتمندی آنهاست. اطلاع یافتن مشتریان از هزینه آگهی مفقودی مدارک، اشیاء و افراد گمشده و چگونگی چاپ آگهی در روزنامه کثیرالانتشار و بهره مندی از خدمات مربوطه جزو حقوقیست که سامانه فوری ثبت پیش از ثبت آگهی مفقودی به استحضار و اطلاع مشتریان می رساند.

خدمات ثبت و چاپ آگهی مفقودی در این سامانه بر اساس نرخ آگهی مفقودی مصوب وزارت ارشاد اسلامی و بر مبنای کادر استاندارد تعریف و ارائه می گردد. در حال حاضر نرخ آگهی مفقودی مدارک (مدارک شخصی مانند کارت ملی هوشمند، شناسنامه، کارت شناسایی،پایان خدمت و …)، مدارک خودرو (برگ سبز خودرو، سند خودرو، کارت ماشین و موتورسیکلت و فاکتورهای شرکت سازنده)، مدارک و مجوزهای کسب و فعالیت (جواز ی کسب، مجوز سلاح، پروانه های پزشکی، گواهینامه و …)، مدرک تحصیلی و کارت دانشجویی و … و با لحاظ تخفیف پنج درصدی مبلغ 80.000 تومان است.

آگهی مفقودی

خدمات آگهی مفقودی

علیرغم اینکه هزینه های ثبت آگهی در سامانه فوری ثبت مبتنی بر نرخ قانونی وزارت ارشاد و با ارائه تخفیف پنج درصدی ارائه میگردد مزایای دیگری نیز در این سامانه به مشتریان تعلق میگیرد که شامل موارد زیر است:

1- برای ثبت آگهی مفقودی نیاز به ارسال هیچگونه تصویر از مدارک مربوطه نمی باشد و اطلاعات ثبت شده توسط مشتریان در قالب استاندارد و قانونی آگهی مفقودی بصورت هوشمند انجام می شود.

2- در سامانه ثبت آگهی مفقودی فوری ثبت، امکان انتخاب روزنامه از میان روزنامه های کثیرالانتشار و معتبر و دارای صلاحیت چاپ آگهی ایجاد شده است و مشتریان می توانند بر اساس سلیقه خود روزنامه مربوطه را انتخاب نمایند.

3- ارسال رایگان روزنامه حاوی آگهی مفقودی در سامانه هوشمند ثبت آگهی، از طریق پست پیشتاز برای مشتریان عزیز قرارداده شده است و از زمان ارسال تا تحویل از طریق کد رهگیری در سامانه رهگیری مرسولات پستی قابل پیگیری می باشند.

4- دانلود رایگان روزنامه آگهی مفقودی در سامانه به سادگی و بصورت منظم در دسترس مشتریان قرار گرفته و مشتریان عزیز می توانند بدون پرداخت هرگونه هزینه آگهی مفقودی مدارک خود را دانلود نمایند.

جستجوی مدارک گمشده و پیدا  شده

یکی دیگر از خدمات سامانه فوری ثبت، جستجوی مدارک گمشده از میان مدارک پیدا شده در مراکز پست یافته، مراکز مترو، بقاع متبرکه و … می باشد که مشتریان هنگام ثبت اطلاعات آگهی مفقودی می توانند به عنوان سفارش تکمیلی، خدمات مذکور را سفارش داده و در صورت پیدا شدن مدارک مفقودی در مراکز مذکور، به آنها اطلاع رسانی می گردد.

در اینجا می توانید نمونه هایی از انواع آگهی مفقودی مشاهده و دانلود نمایید.

مقالات تخصصی مدارک گم شده

فهرست مطالب

برای ثبت آنلاین انواع آگهی نیاز به ورود یا ثبت نام نیست.  بازگشت

برای تماس روی شماره ها کلیک کنید

روزهای اداری:

روزهای تعطیل: