پشتیبانی: ۰۲۱۶۶۹۶۶۳۵۸ | شنبه تا چهارشنبه ساعت ۸:۳۰ تا ۱۶:۰۰ | روزهای پنجشنبه ساعت ۸:۳۰ تا ۱۳:۰۰

هزینه آگهی مفقودی

هزینه آگهی مفقودی در روزنامه کثیرالانتشار

5/5

هزینه آگهی مفقودی در روزنامه کثیرالانتشار، چقدر و چرا؟

یکی از موارد خط مشی و مرامنامه «سامانه مرجع ثبت آگهی فوری ثبت» حفظ حقوق مشتریان و افزایش رضایتمندی آنهاست. اطلاع یافتن مشتریان از هزینه آگهی مفقودی مدارک، اشیاء و افراد گمشده و چگونگی چاپ آگهی در روزنامه کثیرالانتشار و بهره مندی از خدمات مربوطه جزو حقوقیست که سامانه فوری ثبت پیش از ثبت آگهی مفقودی به استحضار و اطلاع مشتریان می رساند.

خدمات ثبت و چاپ آگهی مفقودی در این سامانه بر اساس نرخ آگهی مفقودی مصوب وزارت ارشاد اسلامی و بر مبنای کادر استاندارد تعریف و ارائه می گردد. در حال حاضر نرخ آگهی مفقودی مدارک (مدارک شخصی مانند کارت ملی هوشمند، شناسنامه، کارت شناسایی،پایان خدمت و …)، مدارک خودرو (برگ سبز خودرو، سند خودرو، کارت ماشین و موتورسیکلت و فاکتورهای شرکت سازنده)، مدارک و مجوزهای کسب و فعالیت (جواز ی کسب، مجوز سلاح، پروانه های پزشکی، گواهینامه و …)، مدرک تحصیلی و کارت دانشجویی و … و با لحاظ تخفیف پنج درصدی مبلغ 80.000 تومان است.

آگهی مفقودی

خدمات آگهی مفقودی

علیرغم اینکه هزینه های ثبت آگهی در سامانه فوری ثبت مبتنی بر نرخ قانونی وزارت ارشاد و با ارائه تخفیف پنج درصدی ارائه میگردد مزایای دیگری نیز در این سامانه به مشتریان تعلق میگیرد که شامل موارد زیر است:

1- برای ثبت آگهی مفقودی نیاز به ارسال هیچگونه تصویر از مدارک مربوطه نمی باشد و اطلاعات ثبت شده توسط مشتریان در قالب استاندارد و قانونی آگهی مفقودی بصورت هوشمند انجام می شود.

2- در سامانه ثبت آگهی مفقودی فوری ثبت، امکان انتخاب روزنامه از میان روزنامه های کثیرالانتشار و معتبر و دارای صلاحیت چاپ آگهی ایجاد شده است و مشتریان می توانند بر اساس سلیقه خود روزنامه مربوطه را انتخاب نمایند.

3- ارسال رایگان روزنامه حاوی آگهی مفقودی در سامانه هوشمند ثبت آگهی، از طریق پست پیشتاز برای مشتریان عزیز قرارداده شده است و از زمان ارسال تا تحویل از طریق کد رهگیری در سامانه رهگیری مرسولات پستی قابل پیگیری می باشند.

4- دانلود رایگان روزنامه آگهی مفقودی در سامانه به سادگی و بصورت منظم در دسترس مشتریان قرار گرفته و مشتریان عزیز می توانند بدون پرداخت هرگونه هزینه آگهی مفقودی مدارک خود را دانلود نمایند.

جستجوی مدارک گمشده و پیدا  شده

یکی دیگر از خدمات سامانه فوری ثبت، جستجوی مدارک گمشده از میان مدارک پیدا شده در مراکز پست یافته، مراکز مترو، بقاع متبرکه و … می باشد که مشتریان هنگام ثبت اطلاعات آگهی مفقودی می توانند به عنوان سفارش تکمیلی، خدمات مذکور را سفارش داده و در صورت پیدا شدن مدارک مفقودی در مراکز مذکور، به آنها اطلاع رسانی می گردد.

در اینجا می توانید نمونه هایی از انواع آگهی مفقودی مشاهده و دانلود نمایید.

مقالات تخصصی مدارک گم شده

فهرست مطالب

برای ثبت آنلاین انواع آگهی نیاز به ورود یا ثبت نام نیست.  بازگشت