پشتیبانی: ۰۲۱۶۶۹۶۶۳۵۸ | شنبه تا چهارشنبه ساعت ۸:۳۰ تا ۱۶:۰۰ | روزهای پنجشنبه ساعت ۸:۳۰ تا ۱۳:۰۰

مدارک گمشده مترو

اشیا و مدارک گمشده در مترو

5/5

وسایل گم شده و پیدا شده در مترو

روزانه مسافرت های زیادی از طریق مترو و قطارهای درون شهری صورت میگیرد و افراد زیادی با آن جابجا می شوند. یکی از مشکلاتی که مسافران با آن مواجه هستند گم کردن اشیاء و مدارک در مترو می باشد. اگرچه در برخی از ایستگاههای مترو محلی برای نگهداری اشیاء و مدارک گمشده و پیدا شده تعبیه شده است اما اگر شما هم جزو این دسته از افراد هستید خواندن ادامه این مقاله درباره اشیا و مدارک گمشده در مترو را به شما توصیه میکنیم:

دلایل گم شدن اشیا و مدارک در مترو

شلوغی مترو و تراکم حجم مسافر جزو عمده ترین دلایل گم کردن وسایل مسافران است. بیشتر وسایل گمشده بر اثر عجله برای سوار شدن و پیاده شدن از قطارمی باشد. از جمله موارد دیگری که منجر به مفقود کردن اشیا و مدارک می شود حواس پرتی مسافران، جیب بری و کیف قاپی در ازدحام  مسافران داخل واگن ها، ورود به گیت های پله برقی ها و معابر خروجی می باشد. گاهی اوقات هم افراد هنگام درآوردن بلیط ، کارت اعتباری مترو و … از جیب، مدارک دیگر خود را ناخواسته از جیب خارج و مفقود می کنند.
چنانچه مدارک یا اشیاء شما در ایستگاه مترو پیدا شده است می توانید از ساعت ۷:۳۰ لغایت ۱۶:۳۰ روزهای شنبه تا پنج‌شنبه با تلفن‌های ۳۳۹۰۰۱۷۲ و ۳۳۹۰۰۱۷۱ تماس حاصل و یا به مرکز نگهداری اشیا و مدارک گمشده و پیدا شده مترو تهران واقع در ایستگاه امام خمینی(ره) خروجی خیام مراجعه کنید.

«آخرین مدارک پیدا شده»

پیدا شدهنامنام خانوادگیمحل یافتنیابندهزمان ثبت
گواهینامهفاطمهمحمدیاصفهان خیابان شهید شاکر کوچه ۱۰فریدانصاری کرمانی1 ساعت قبل
کارت ملیریحانهاکبریاصفهان اصفهانمریم تقوایی17 ساعت قبل
کارت ملی, کارت ملی هوشمند, گواهینامه, گواهينامه‌ پايه‌ یک, مدارك بانكی, کارت عابر بانک, کارت شناسایی, کیف جیبیناهیدغلامکهریزگ خیابان شورا به سمت مسکن مهرمسعودیکتای کوره کابیجاری19 ساعت قبل
کارت ملی هوشمندآرزومردانه وارآذربایجان شرقی تبریز شهرک پروازامیررضا رستگار21 ساعت قبل
کارت ملیصفیهدشتیپیک بادپا میدان توحیدصفیه دشتی23 ساعت قبل
کارت ملیبیژنسورینهاوندسجاد ملکی1402-09-07 در 12:49
کارت ملیمرضیهعبدالهینهاوندعبدالهی1402-09-07 در 12:43
پیدا شدهنامنام خانوادگیمحل یافتنیابندهزمان ثبت

چگونه می توانیم اشیا و مدارک گمشده در مترو را پیدا کنیم؟

یکی از راه های پیدا کردن گمشده ها در مترو مراجعه به ایستگاه های متروست که درآنجا واحد اشیاء و مدارک گمشده مستقر می باشد. این روش بسیار زمانبر و مشکل است اما راه دیگری که می توانید سریعتر از پیدا شدن گمشده هایتان اطلاع پیدا کنید مراجعه به سایت مترو می باشد و با جستجو در میان فایلهایی که در آنجا قرار داده شده است می توانید اشیا و مدارک خود را پیدا کنید. یکی از مشکلات مربوط به این نوع جستجو عدم امکان جستجوی هوشمند است که بسیار زمانبر بوده و با خطا مواجه می باشد.

اگر شما هم شی یا مدرک با ارزشی پیدا کرده اید می توانید در قسمت «چیزی پیدا کردید؟» اطلاعات مربوطه را ثبت نمایید. ثبت اطلاعات مدارک یا اشیاء پیدا شده بدون هزینه و رایگان و عام المنفعه می باشد.

اگر شی یا مـــدرک با ارزشی گم کرده اید و تا کنون آن را پیدا نکرده اید می توانید بخت خود را آزمایــش کنید و در این قسمت با یک جستــجوی ساده از پیدا شدن یا نشدن مدارک و اشیاء خود با خبر شوید.

مقالات تخصصی مدارک گم شده

فهرست مطالب

برای ثبت آنلاین انواع آگهی نیاز به ورود یا ثبت نام نیست.  بازگشت

برای تماس روی شماره ها کلیک کنید

روزهای اداری:

روزهای تعطیل: